fbpx
Перейти до вмісту

У Петербурзі горить завод “Зірка”, що робить двигуни для російського флоту

На території заводу “Зірка” спалахнула одна з будівель, причини адміністрація поки не називає. На місці події працюють три десятки пожежників. Вогонь охопив аж 200 метрів квадратних площі підприємства.

13 грудня у Санкт-Петербурзі зайнялася двоповерхова будівля на території машинобудівного заводу “Зірка”, розташованого в Невському районі міста.

Інформація про постраждалих наразі не надходила, у ліквідації пожежі задіяно 7 одиниць техніки та 35 пожежників. Виклик до регіонального управління МНС надійшов о 06:38 ранку за московським часом, до 9 години пожежникам вдалося локалізувати пожежу.

На сайті підприємства повідомляється, що в серпні цього року завод взяв участь у російському військово-технічному форумі “АРМІЯ-2022” у Підмосков’ї. Підприємство продемонструвало дизельні двигуни, що серійно випускаються, і редукторні передачі для Військово-морського флоту РФ, які “широко застосовуються на кораблях і катерах різних проєктів”, йдеться в повідомленні. У межах форуму “Зірка” провела низку переговорів із представниками суднобудівних підприємств та ВМФ Росії.

Нагадуємо, з 2002 року «Звезда» стала провідним російським розробником та виробником важких суднових редукторів для морської техніки різного призначення.

Позначки:

You cannot copy content of this page