fbpx

У Перемишлі пасажирів відмовилися садити на популярний маршрут “Інтерсіті +” до Києва

Незважаючи на те, що глава “Укрзалізниці” поляк, поїзд Київ – Перемишль зіткнувся з проблемою координації польської та української сторони. Про це пише портал “Дело“.

26 грудня 2016 року. Рейс Берлін – Жешув. Борт літака на 50-60% заповнений пасажирами з українськими паспортами. Більшість з них їде далі на електричці до Перемишля, щоб вперше випробувати найгучніший проект “Укрзалізниці” останніх років: “Інтерсіті +” № 705/706 Перемишль – Львів – Київ. До Києва за 7 годин, до Львова взагалі за дві. Але як виявилося, все не так просто.

Виявилося, як пише кореспондент, квиток на цей поїзд не можна купити онлайн, тільки в касах. Тому після прибуття в Перемишль “група з Берліна” вишикувалася в чергу за квитками.

Однак в касі заявили, що всі місця в “Інтерсіті +” на резерві і потрібно чекати його скасування.

Пізніше ще з’ясувалося, що місць взагалі немає і купити квитки в касі вокзалу не можна. Частина людей взяли цю інформацію і пішли на звичайну маршрутку в сторону пішого переходу кордону. Інша частина вирішила пройти до поїзда, щоб з’ясувати, в чому ж справа і настільки маршрут популярний, що не виявилося квитків.

Як виявилося поїзд був напівпорожній. Люди почали вмовляти провідника пустити їх в поїзд. “Не положено, не в нашій компетенції”, – така була відповідь на все.

Максимум, чого домоглися потенційні пасажири – це передачі машиністом прохання виписати квитки без місця. Але начальник поїзда і провідник не хотіли в глибині душі допомогти людям, вони так і не змогли переступити через страх зробити щось всупереч інструкції або “наказу зверху”.

Поїзд поїхав, все-таки залишивши пару десятків своїх потенційних пасажирів в повній розгубленості. Потім була маршрутка, піший кордон, знову маршрутка і багато жартів на тему з ноткою розчарування, написав журналіст.

Читайте також: Вивезли чотири десятки трупів: із моргів “ДНР” до Росії відправився “59-й гумконвой”

Джерело.

You cannot copy content of this page