fbpx
Події
У одному з найбільших зоопарків Львівщини просять купити квиток для підтримки звірів

З початку повномасштабної війни рф проти України у зоопарку “Лімпопо”, що у с. Меденичі, на Львівщині, прихистили тварин із приватного зоологічного парку ХІІ Місяців (Київська область), а також з Ірпеня і Бучі.

Зоопарк був заснований у 2008 році та налічує понад 970 екземплярів тварин, близько 210 видів.

“Лімпопо” приймаємо участь в Європейських програмах EEP та ESP зі збереження видів, що знаходяться під загрозою зникнення та занесені в Червону книгу. Ці ініціативи допомагають створювати репродуктивні групи з подальшим зберіганням та відтворенням видів тварин, що потребують захисту.

Буквально за рік після відкриття територія зоопарку розширилась до 5 гектарів, щоб тварини почувались комфортно та могли вільно рухатись.

Через військові дії на території України та зниження платоспроможності населення країни, зоопарк “Limpopo” переживає не найкращі часи та гостро потребує фінансової допомоги від держави, підприємств та колег з інших країн, оскільки місячний бюджет з утримання зоопарку складає близько 1 110 000 грн: м’ясо, овочі, фрукти, пшениця, овес, комбікорм, сіно, насіння, опалення, світло, податки, зарплата, транспорт та охорона.

Зважаючи на присутність таких тварин, як орангутани, гібони та мавпи, які потребують особливого догляду та відповідних кліматичних умов, зоопарк потребує додаткових ресурсів для їхнього догляду.

Команда працівників докладає всі зусилля, щоб переселені тварини відчували себе як вдома. Між собою звірята вже подружились.

Зоопарк використовує портал електронних квитків, які ви можете придбати з будь-якого куточка світу та внести свою лепту на їжу, ліки та догляд за тваринами!

Вже зараз власникам зоопарку бракує ресурсів на утримання цих звірів, тож допомоги просять у небайдужих людей.

“Зважаючи на присутність таких тварин, як орангутанги, гібони та мавпи, які потребують особливого догляду та відповідних кліматичних умов, ми потребуємо додаткових ресурсів для їхнього догляду. Наша команда докладає всі зусилля, щоб переселені тварини відчували себе, як вдома. Між собою звірята вже подружились”, – кажуть у “Лімпопо”.

У зоопарку створили портал електронних квитків, які можна придбати з будь-якого куточка світу та внести свою лепту на їжу, ліки та догляд за звірами.

Підтримати звірів можна придбавши електронний квиток. Всі необхідні реквізити вказані на офіційній сторінці зоопарку у Facebook.