fbpx

У Німеччині дизельні машини які не пройшли ремонт знімають з реєстрації

Незважаючи на велику акцію відкликання дизельних машин Volkswagen з “чітерским” обладнанням, багато клієнтів, будучи обдуpеними, не бажають повертати транспортні засоби автовиробникові. У той же час, Федеральне управління автомобільного транспорту Німеччини (KBA) налаштований “зачистити місце злoчuну” і вилучити обладнання, встановлене з метою фaльсифікації даних щодо викидів СО2, з усіх машин на території країни.

Як повідомляє Autonews Europe, в Гамбурзі та Мюнхені вже було вилучено кілька примірників VW і Audi з 2009 по 2014 рік з дизельним двигуном. Крім того, в Баварії районний адміністративний відділ замовив виведення з експлуатації 41 автомобіля, власники якого ще не зайнялися переобладнанням своїх транспортних засобів.

У KBA відзначають, що у власників “бракованої” техніки було півтора року часу на те, щоб передати свої машини в сервісний відділ бренду. І тим не менше, багато проігнорували повідомлення про акцію відкликання.

Як повідомляє німецький портал “Automobilwoche”, деякі власники бoяться, що після втручання в конструкцію автомобіля, він втратить свої нинішні властивості. Зокрема, що після проведених робіт може збільшитися витрата палива або ж постраждає динаміка авто. Проте, уряд має намір зовсім зняти з обліку машини, власники яких проігнорують заклик взяти участь в відкличний кампанії.

Читайте також: Імпорт в Україну старих дизельних німецьких машин зріс до нового рекорду

Джерело.

You cannot copy content of this page