fbpx
Дозвілля
У Національному відборі на “Євробачення 2022” перемогла Аліна Паш з піснею “Тіні забутих предків”. Лідер гурту Kalush Orchestra заявив про непрозорість

12 лютого у Національному відборі на музично-пісенний конкурс “Євробачення 2022” в Україні перемогла Аліна Паш з піснею “Тіні забутих предків”.

Проте, довкола результатів вже розгорівся скандал. Лідер гурту Kalush Orchestra, Олег Псюк,який, згідно з результатами Нацвідбору зайняв друге місце, звинувачує організаторів у фальсифікаціях.

Після оголошення результатів він звернувся до члена журі, члена правління телеканалу “Суспільне” Ярослава Лодигіна:

“Ми дуже хотіли подивитись на ту „зловіщу“ карточку, де глядацькі симпатії. І коли ми зайшли, від нас закрили двері просто перед носом, тримаючи оцю карточку, і довго не відкривали”, – заявив Псюк.

Він додав, що зрештою цю карточку відкрили, але сказали лідеру гурту “ми вам її не дамо” – і зачинили двері знов. Потім музиканту сказали, що тієї карточки у них немає – і втекли.

“Якби було все добре – то не було б таких дій. Я правильно розумію?”, – запитав музикант. Він додав, що так просто гурт цього не збирається лишати.

А ведучий Національного відбору Тимур Мірошниченко розповів про плутанину в оголошенні результатів, заодно розповівши про те, що результати видають у конвертах.

“Результати голосування з конверту ми дійсно побачили лише на сцені. Який вигляд вони мають: це список учасників у порядку їхнього виступу. Далі 3 колонки: оцінки журі, бали від глядачів і загальний результат”.

Згідно результатів  Аліна Паш набрала 15 балів (8 – журі, 7 – телеглядачі) із 16 можливих. Kalush Orchestra, які мали 14 балів (6 – журі, 8 – телеглядачі), вимагали показати листок із результатами, але їм відмовили.