fbpx
Події
У Нацгвардії заявили, що не охороняють Посольство РФ в Києві

Нацгвардійці заявили, що не несуть відповідальність за безпеку цього об’єкта
У Національній гвардії України заявили, що не здійснюють охорону посольства Росії в Києві. Про це повідомляє прес-служба НГУ.

“Офіційно повідомляємо, що військовослужбовці Національної гвардії України не здійснюють охорону Посольства Російської Федерації в м.Києві, вул. Повітрофлотський проспект, 27 і не несуть відповідальність за безпеку цього об’єкта”, – йдеться в повідомленні.

Раніше ЗМІ повідомляли, що група невідомих людей біля посольства РФ запускали по будівлі петарди і феєрверки.

Відзначимо, що в неділю в будівлі російського посольства хочуть відкрити дільниці для голосування на виборах до Державної думи РФ, однак українська влада заборонила їх проводити.
Але, не дивлячись на заборону, російські дипломати сказали, що дільниці в будь-якому випадку відкриють.

“Виборчі дільниці будуть організовані. У списках виборців близько 80 тис. росіян”, – заявили дипломати.

Те, що в Києві в посольстві буде організована виборча дільниця, підтвердив і прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

“У самому посольстві, звичайно, буде голосування організовано самих дипломатичних установ, там же працюють російські громадяни”, – пояснив він.

Прес-секретар Володимира Путіна заявив, що українська сторона не може заборонити голосування на території дипломатичних установ Росії, і Київ зобов’язаний забезпечити безпеку російської дипмісії.

У той же час українська влада наполягає на тому, що голосування в Держдуму незаконне, оскільки проводиться, в тому числі, і на території анексованого Криму. Саме тому українська влада заявила про неприпустимість проведення виборів в Держдуму на території України.

Джерело.