fbpx
Без рубрики
У Нацбанку підтвердили, що чек з їх їдальні на 5 грн є справжнім

Заступник начальника управління стратегії та реформування банківського сектору НБУ Руслан Кравець підтвердив, що чек з їдальні Національного банку на майже 5 гривень, який нещодавно розповсюджувався в соціальних мережах, є дійсним, передає УНН із посиланням на прес-службу НБУ.

У Нацбанку також наголосили, що “власником чеку були обрані найдешевші страви із меню на той день — суп з квасолею, відварний рис та салат з білокачанної капусти”.

“Ціна обідів у їдальні формується, виходячи лише з вартості продуктів. До фінальної ціни не включаються витрати на оренду (НБУ є власником приміщення їдальні), та немає комерційної накрутки — їдальня працює в нуль. Таким чином, отримується низька ціна на страви. Утім середній чек у їдальні НБУ складає близько 35-40 гривень”, — повдіомив Р.Кравець.

Читайте також: У Зарваниці прочани з України і закордону молитимуться за мир в країні та воїнів

У прес-службі також повідомили, що їдальня НБУ не дотується за рахунок ані коштів НБУ, ані держави, адже вона працює за рахунок самоокупності. В бюджеті НБУ немає жодної статті видатків на утримання чи дотацію їдальні, всі видатки компенсуються за рахунок продажу страв.

За словами заступника начальника управління стратегії та реформування банківського сектору НБУ, продукти для їдальні закупаються у оптових постачальників продуктів на ринкових умовах вибору найбільш вигідної пропозиції у співвідношенні ціна/якість. Паралельно ціни завжди порівнюються з декількома торговельними мережами міста.

Джерело.