fbpx

У миколаївського замгубернатора під час обшуку знайшли золото, чемодан доларів і фашистські хрести (фото)

Перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Микола Романчук затриманий в порядку статті 208 КК України і зараз етапується до ізолятору тимчасового утримання в Одесу. Під час обшуку в його будинку знайдено валізу із сотнями тисяч доларів США, золоті прикраси та фашистські хрести.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

“Щодо затримання першого заступника голови Миколаївської ОДА. З огляду на суперечливі повідомлення окремих ЗМІ, з посиланням нібито на інформацію прес-служби СБУ, офіційно повідомляю: перший заступник голови Миколаївської ОДА офіційно затриманий слідчим військової прокуратури згідно зі ст. 208 КПК України і зараз етапується до ізолятора тимчасово утримання міста Одеси”, – повідомив Матіос.

“Публікую окремі фото з обшуку домоволодіння, щойно знайдено валізу, в якій знаходяться готівкові кошти на суму в кілька сотень тисяч доларів США, золоті прикраси та… фашистські хрести”, – повідомив Матіос.

Як повідомлялося раніше, в Миколаєві 3 червня були спіймані “на гарячому” заступник голови райдержадміністрації, помічник голови облради і перший заступник голови обласної державної адміністрації при отриманні хабара на загальну суму 90 тис. доларів. Під час затримання зловмисників співробітниками СБУ було застосовано вогнепальну зброю. В автомобілі затриманих  виявили рюкзак із пачками доларів США. Затримані стверджували, що не знають, як в машину потрапили ці гроші і що вони їм не належать.

Джерело.

You cannot copy content of this page