fbpx
Події
У МОЗ перелічили ліки, ціни на які контролюватиме держава

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило проект Реєстру граничних оптово-відпускних цін на ліки від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та цукрового діабету другого типу. Про це повідомляє прес-служба уряду.

Реєстр набуде чинності після державної реєстрації Мін’юстом наказу МОЗ від 29.12.2016 №1423 “Про затвердження Порядку розрахунку граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби на основі референтних цін” та офіційного його оприлюднення.

Відповідний наказ розробили на виконання постанови Кабміну “Про державне регулювання цін на лікарські засоби”, якою з 1 січня 2017 року запроваджується державне регулювання цін на лікарські засоби.

Зокрема, цією постановою передбачається, що МОЗ встановлюватиме референтні ціни на лікарські засоби, в межах яких визначається оптово-відпускна ціна. Крім того, затверджено перелік країн, дані про ціни на лікарські засоби в яких використовуються для встановлення референтних цін. Відтак, планується порівнювати ціни у референтних країнах та встановлені МОЗ для визначення меж оптово-відпускних цін.

Читайте також: Директор Інституту серця: Халатність Супрун забрала більше життів українців, ніж війна

Перелік відповідних ліків можна переглянути за посиланням ⇓

Джерело.

facebook