fbpx

У моєму житті також було багато випадків, які показували, що Господь та ангели рятують нас

У моєму житті також було багато випадків, які показували, що Господь та ангели рятують нас.

Я з сином була на службі у храмі, і після служби мені треба було їхати у своїх справах, а син пішов через парк додому. І через кілька хвилин після того, як ми розлучилися, мені стало дуже тривожно на душі за сина, я згадала, що в цей парк часто забігає зграя бродячих злих собак і вже були випадки нападів на людей – і мені приходить ясна наполеглива думка читати за сина свого молитву “Хто живе під покровом Всевишнього”.

Я почала читати цю молитву, псалом 90. А як прийшла додому, то пам’ятаючи, як несподівано виникла тривога за сина і думка читати за нього молитву, запитала у сина, чи не сталося з ним чогось по дорозі через парк. І він відповів, що на нього напала зграя собак, але вкусили його тільки за підошву черевика, і що в момент нападу собак поряд виявився чоловік, який ціпком відігнав їх.

Ще один випадок. Моя мама чекала мого сина, свого онука зі школи. І в неї на серці виникла сильна тривога за Андрія та за його життя. І вона почала молитися за нього і читати “Хто живе під покровом Всевишнього”. Через деякий час прийшов Андрій і розповів, а цей випадок стався взимку, що він не помітив засипаний снігом колодязь без люка і провалився в нього. І в момент падіння йому вдалося зачепитися ліктями за край колодязя, і ногою він відчув якусь опору. Він виліз із колодязя і вирішив подивитися на цю опору. Але жодної опори, на якій він хвилину тому стояв, у колодязі не було.

Мені треба було перейти дорогу, а вздовж дороги росли густі чагарники, тому дорога не проглядалася. І в той момент, коли я збиралася ступити ногою на проїзну частину, я почула дзвін, і з’явилася думка перехреститися. Я зупинилася, і в цей момент повз мене промчала машина.

Ганна

You cannot copy content of this page