fbpx
Події
У Москві принесли на виставку героїв АТО “Кров дітей Донбасу”

Активісти таким чином намагались зірвати виставку фоторобіт. Група невідомих принесла банку з червоною рідиною і написом “Кров дітей Донбасу” в Сахаровський центр в Москві, де раніше чоловік облив фарбою фотографії, на яких були зображені герої АТО, заявив директор центру Сергій Лукашевський.

“У центр з’явилася група невідомих осіб, зірвали оголошення, які ми розмістили на місці раніше зіпсованих фотографій, принесли банку з невідомою рідиною і написом” Кров дітей Донбасу вбитих українською армією “, – повідомив він.

Він також зазначив, що в даний момент в центрі знаходяться представники правоохоронних органів, і заявив, що не писатиме заяву в поліцію, поки не буде загрози безпеки.

На сторінці центру в Facebook сказано, що їх “громлять в прямому ефірі”, а на виставку прийшли “люди в камуфляжі і козаки”.

 

Читайте також: Який напій миттєво позбавить нежитю

Раніше повідомлялося, що Сахаровський центр не буде відновлювати облиті фарбою фотографії, їх можна переглянути лише на сайті виставкового центру.

Як пише Bird In Flight, увечері 28 вересня російський художник Антон Бєліков прийшов в Сахаровський центр і облив фарбою роботи білоруського фотографа Олександра Васюковіча і журналіста Сергія Лойко, на яких були зображені українські військові, які воюють в Донбасі.

unnamed

Джерело.