fbpx
Події
У Москві обікрали склад холдингу «Тактичне ракетне озброєння» – вивезли 7 тонн титану, з якого виготовляють ракети, – ЗМІ

У Корольові Московської області невідомі вкрали титан зі складу дочірньої компанії холдингу “Тактичне ракетне озброєння”. Підприємство виробляє ракети “повітря – земля”, “повітря – повітря” та вітрогенератори.

Про це в п’ятницю, 27 травня, пише телеграм-канал Mash.

За даними представників найбільшого в Росії постачальника зброї, підозрювані проникли на територію складів за “липовою” довіреністю. Зловмисники заїхали на склад, завантажили 7319 кілограмів сировини вартістю 18 мільйонів рублів і без поспіху залишили територію. Наразі поліція з’ясовує, як працівники КПП не впізнали підроблений документ, та шукає можливі зв’язки охорони зі злодіями.

Пікантності ситуації додає і те, що наприкінці травня 2021 року Рахункова плата попереджала про критичну залежність Росії від імпорту стратегічних металів. Кремль закуповував за кордоном 50% міді, 100% титану, хрому та марганцю та понад 60% видів дефіцитної сировини. На той час РФ була під санкціями, і за останній рік ситуація явно змінилася не на користь Кремля, пише “Диалог.UA”.

За підсумками 2014 року холдинг «Тактичне ракетне озброєння» посіло 34 місце у списку 100 провідних світових виробників озброєнь, підготовленому Стокгольмським інститутом досліджень проблем миру (СІПРІ). Продажі зброї підприємства в 2014 році склали $2 810 млн.

Фото: впк.

05/30/2022