fbpx
Дозвілля
У мого коханого Кирила була одна єдина і дуже велика мрія: авто. Я так його кохала. Саме тому таємно від чоловіка, домовившись з шефом, я купила таки йому оте авто

Ми із чоловіком у шлюбі 7 років. Живемо добре — любимо одне одного, але вже без початкових почуттів. Живемо з ним за коштами в тісній орендованій квартирі, накопичуємо на своє житло. У наших з ним відносинах спокій та розуміння

У мене є єдина подруга — дуже мила, приємна жінка. Вона давно мріяла знайти собі супутника життя, щоб був коханий і надійний. Щоб у її будинку теж запанувала сімейна ідилія. І таке диво сталося – вона познайомилася з Кирилом. Кирило симпатичний і дуже приємний виявився. Моя подруга була на сьомому небі від щастя. Я, приблизно, десь там же, бо, як і подруга, я поступово і шалено закохалася в Кирила.

Ці почуття до чужого хлопця стали головною моєю таємницею. У мене зник апетит і сон – всі мої думки були зайняті Кирилом. Ні мій чоловік, ні подруга, не знали причини моїх змін, та й не здогадувалися в чому річ. А ось Кирило був проникливішим — здогадався. І почав виявляти ініціативу – дарував мені квіти, запрошував на побачення. Я не встояла.

Наші з Кирилом почуття були взаємними і в моїй голові роїлися надії на щось більше. А Кирило не поспішав здійснювати мої надії, але обіцяв, що незабаром підбере найкращий момент і розлучиться з подругою. Як виявилось, моє щастя мало межі.

Кирило мріяв про авто. От просто марив ним і це була його єдина мета в житті. Я дуже і дуже його любила, тому вирішила що зроблю йому такий подарунок. Я домовилась на роботі і взяла у шефа потрібну суму. Обіцяла повертати частинами з зарплати.

Адже я сподівалася, що після такого благородного вчинку його любов до мене стане ще сильнішою, а вона навпаки — охолола. Кирило став більше уваги приділяти моїй подрузі. Зробив їй пропозицію.

А я не витримала такого —розповіла подрузі про нас з Кирилом, про те, як я допомогла йому фінансово. Але замість розуміння і розлучення з Кирилом, вона чомусь зі мною спілкуватись припинила зовсім. З Кирилом у них весілля нещодавно було і їздять молодята на авто придбаному за мої гроші.

Моєму чоловікові поки що нічого не відомо з вищезгаданого, але рано чи пізно він помітить нестачу в сімейному бюджеті. На роботу приходжу — усі шушукаються за моєю спиною. Думаю, подруга вже всім розповіла, адже ми з нею колеги.

Вибачень моїх вона не сприймає. Кирило теж про мене не згадує. Розумію, що вся ця історія скоро стане відома і чоловіку моєму, а він уже точно не простить. Не така він у мене людина.

Як же мені тепер бути? Як повернути коханого, а якщо ні, то хоч чоловіка не втратити.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.