fbpx

У Міноборони росії обурилися заявою міністра Британії про те, що Україна має право завдавати ударів по стратегічних об’єктах росії і заговорили про “удари по центрах прийняття рішень” у Києві

У росії заявили, що звернули увагу на заяву Міністра збройних сил Великої Британії Джеймса Гіппі про те, що  Україна “цілком легітимно” може проводити атаки по об’єктах на території рф.

У Міноборони окупантів обурилися заявою британського міністра.

“Хочемо наголосити, що пряме провокування Лондоном київського режиму на подібні дії, у разі спроби їх реалізації, негайно призведе до нашої пропорційної відповіді”, – заявили у відомстві окупантів.

“Як ми попереджали, російські збройні сили перебувають у цілодобовій готовності до завдання ударів у відповідь високоточною зброєю великої дальності по центрах прийняття відповідних рішень у Києві”, – зазначили у російському міністерстві.

Окупанти також додали, що “радники, що перебувають в українських центрах ухвалення рішень у Києві, з числа підданих однієї із західних країн, “не обов’язково будуть проблемою” при прийнятті Росією рішень на дії у відповідь”.

Нагадаємо, що раніше Міністр збройних сил Великої Британії Джеймс Гіппі сказав про те, що Україна має право завдавати ударів по стратегічних об’єктах у росії.

Фото: Українська правда

You cannot copy content of this page