fbpx
Події
У Мінінфраструктури анонсували запуск поїзда з Мукачева в Будапешт

У Міністерстві інфраструктури України розповіли про плани щодо запуску низки нових поїздів у міста Європи до кінця 2017 року, повідомляє прес-служба відомства.

“На даний час розглядаємо новий напрямок у Польщу. Крім того, ми хочемо запустити в цьому році маршрут Мукачеве-Будапешт. Це теж потенційно дуже цікавий напрямок. Розглядаємо напрям у Словаччину”, – підкреслив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

За його словами, в останні десятиліття “поїздом номер один” вважався поїзд на Москву, а такими поїздами повинні стати потяги, що рухаються в напрямку європейських міст.

Разом із тим Володимир Омелян висловив незадоволення роботою керівництва державного перевізника “Укрзалізниця”.

“Я очікував кращого результату. Я внесу свої пропозиції, безумовно, озвучу бачення, але, оскільки орган управління залізницею – це Кабінет міністрів України, відповідно, рішення буде прийматися урядом”, – зазначив він.

Міністр також підкреслив необхідність проведення реформ залізничної сфери, але додав, що на це потрібен час.

“Реформування будь-якої залізниці – це тривалий процес. Наприклад, у Deutsche Bahn цей шлях зайняв 5-7 років. В Україні є речі, які можна зробити швидко, а є більш тривалі. В даний час у нас дійсно є деяке буксирування реформування “Укрзалізниці”, хоча початок був дуже хорошим”, – повідомив Омелян.

Міністр також повідомив про своє бажання “провести розбір польотів” у січні 2017 року. На думку Володимира Омеляна, відкладати дискусію і далі немає ніякої можливості.

Читайте також: “Саме ті 86%”: відео з російського під’їзду вразило соцмережі (відео) 

Джерело.

 

facebook