fbpx

У Мінфіні заявили про продаж державного банку

У Міністерстві фінансів заговорили про інтерес на ринку до покупки Укргазбанку. Його планують продати вже цього року. На думку радника президента Асоціації українських банків Олексія Куща, цей банк з-поміж інших державних найбільше готовий до продажу. Про це він розповів у коментарі Gazeta.ua.

“Укргазбанк технологічний і адаптований до ринкових умов. Він з державною часткою капіталу, а не державний Теоретично його можуть купити повністю або частину акцій. Порівняно з Приватбанком чи Ощадбанком його було б найпростіше продати”, – говорить експерт.

За його словами, знайти покупців на банківському ринку для купівлі такого банку сьогодні важко.

Читайте також: Гривня під ударом: експерт підрахував, як зросте курс долара в Україні

“Потенційно якась фінансова група могла би його придбати, але на практиці знайти покупця на фінансову установу важко через погану ситуацію у банківському секторі. Інвестор приходить на той ринок, який зростатиме найближчі 2-3 роки. Покупці для банків знайдуться, коли цей ринок почне зростати. Це зрозуміють за збільшенням банківських активів”, – каже Олексій Кущ.

У власності держави 55% банківського сектору. Міністерство фінансів заявляло, що планує щонайшвидше продати державні банки.

You cannot copy content of this page