fbpx

У мережі за один біткоіни (570 доларів) на продаж виставлена база даних на більш ніж 100 мільйонів акаунтів соцмережі ВКонтакте, повідомляє видання Motherboard .

Зведення про базу даних з відомостями про користувачів соцмережі опублікував сайт LeakedSource , що займається моніторингом витоків. На продаж базу виставив хакер, який діє під ніком Peace.

За інформацією LeakedSource, база даних надана користувачем з ніком Tessa88. В кінці травня чоловік з таким же псевдонімом злив базу на 400 з гаком мільйонів акаунтів MySpace. Витік, як стверджує хакер Peace, сталася між 2011 і 2013 роком, що пояснює відсутність прив’язки деяких акаунтів до телефону (раніше вона не була потрібна).

Як повідомляє Motherboard, в базі міститься інформація про 100544934 акаунтах, включаючи імена, прізвища, email, номери телефонів і паролі користувачів. При перевірці 100 випадково вибраних акаунтів в 92 випадках паролі від них виявилися актуальними, відзначає видання.

При цьому, за даними Motherboard, у хакерів є особисті дані ще 71 мільйони користувачів, які поки не виставлені на продаж

До теперішнього моменту лот з базою даних відсутній на маркетплейсе, відзначає видання Roem.ru.

Представники ВКонтакте поки ніяк не прокоментували ситуацію.

Читайте також: TEAMVIEWER ЗЛАМАЛИ: ХАКЕРИ ВІДДАЛЕНО ПОГРАБУВАЛИ ЛЮДЕЙ

Джерело.