fbpx
Авто
У мережі з’явилися фото автомобіля, призначеного для Дональда Трампа (фото)

Новий президентський лімузин, призначений для Дональда Трампа, вивели на тестові випробування фахівці концерну General Motors.

Про це повідомляє Fox News. Автомобіль замінить на службі свого попередника – “Звіра”. На якому пересувався Барак Обама. Лімузин сховали під спеціальний камуфляж, щоб приховати обриси новинки перед офіційною презентацією.

Всі подробиці та технічні характеристики машини тримають в строгому секреті. По знімках видно, що нова модель мало чим відрізняється від авто Обами. Головне їхні відмінності в передній оптиці та ободах шин.

Читайте також:САВЧЕНКО РАПТОВО ПОПРОСИЛА У ТРАМПА ЗБРОЮ І НОВИХ САНКЦІЙ

Вага броньованого лімузина Трампа досягає майже дев’яти тонн. Він зможе витримувати пряме влучення з протитанкового гранатомета. Крім того, на його борту є запас кисню. Це необхідно на випадок хімічної атаки.

За попередніми підрахунками ціна на президентський автомобіль може становити близько 1,6 мільйонів доларів. Одного лімузина для Служба безпеки США буде недостатньо для забезпечення охорони Трампа. Всього планується придбати близько 10 подібних екземплярів.

Джерело.