fbpx
Столиця
У мережі з’явилася остання світлина студентки з Туркменістану Насирлаєвої

У мережі з’явилася світлина студентки Національного медичного університету імені Богомольця Мукаддас Насирлаєвої, яку та опублікувала за день до свого зникнення.

Відповідну фотографію опублікував ресурс “Обозреватель”. За словами журналістів, дівчина виклала її в одній із соцмереж.

Судячи з фото, дівчина його виклала у вечері 29 січня, а вже 30 січня Мукаддас не повернулася з університету та перестала відповідати на телефонні дзвінки.

Видання підкреслює, що дівчина часто публікувала знімки красивих місць в Києві, куди вона з Туркменістану переїхала вчитися на стоматолога.

Читайте також: Поліція знайшла особисті речі зниклої студентки медичного університету(відео)

До слова, рідні та близькі Мукаддас ще досі не вірять у її загuбель та сподіваються, що та все ж повернеться.

Крім того, ресурс знайшов у мережі резюме студентки, яка хотіла влаштуватися перекладачем з англійської. 20 березня їй мало б виповнитися 19 років.

Нагадаємо, Мукаддас Насирлаєва зникла без вісти у Києві 30 січня, з того часу почалися її пошуки. Відомо, що у день зникнення вона поїхала на заняття та, зокрема, перебувала у декана, а опісля не повернулася додому та не відповідала на дзвінки.

У соцмережах повідомлялося, що дівчину могли відвезти у невідомому напрямку на спортивному автомобілі Hyundai з двома дверима, з прибалтійськими номерами, чорного матового кольору, однак у підсумку завдяки відео з камер спостереження правоохоронці зробили висновок, що дівчина пoкiнчила життя caмoгyбcтвом, зicтpибнyвши з мосту імені Патона.