fbpx
Події
У мережі оприлюднили зразки тестів із іноземних мов для ЗНО

Для майбутніх абітурієнтів, які складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання, у Мережі розмістили демонстраційні варіанти зошитів з англійської, французької, німецької, іспанської мов, примірники бланків для перенесення відповідей, а також зразки аудіотекстів до частини “Аудіювання”.

В Українському центрі оцінювання якості освіти зазначили, що “до демонстраційних варіантів уміщені завдання, що за типами та кількістю аналогічні тим, що використовуватимуться під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов”, пише ТСН.

Реєстрація на ЗНО-2018 розпочнеться 6 лютого і триватиме до 19 березня.

Тестування відбуватиметься за таким графіком: 22 травня – математика, 24 травня – українська мова та література, 29 травня – іспанська, німецька та французька мови, 1 червня – англійська мова, 4 червня – біологія, 6 червня – історія України, 8 червня – географія, 11 червня – фізика, 13 червня – хімія.

Читайте також: ТОП-50 “перлів” українців зі ЗНО з української літератури

Для вступу до вищих навчальних закладів зараховуватимуть результати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років. З англійської, іспанської, німецької та французької мов прийматимуть результати лише 2018-го, бо змінили формат сертифікаційної роботи.

Кожен учасник ЗНО має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Для випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати ЗНО з трьох предметів будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію за шкалою 1–12 балів.

Першим обов’язковим предметом є українська мова і література (частина з української мови). Другим – за вибором випускника: математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття). Третій предмет випускники обирають самостійно із запропонованого переліку.