fbpx
Події
У мера закарпатського Мукачева Андрія Балоги обшуки: чиновника підозрюють у корупції

У мера закарпатського Мукачева Андрія Балоги обшуки: чиновника підозрюють у корупції, — ЗМІ

За даними журналістів, градоначальник Мукачева схвалив продаж місцевого стадіону «Авангард» за заниженою у 10 разів ціною. Збитки оцінюються майже в 100 млн гривень.

Влітку Мукачівська міська рада виставила на торги 3 га комунальної землі. Вартість ділянки занизили у кілька разів, після чого на аукціоні «перемогла» компанія, яка фактично належить голові Мукачівської районної ради Михайлу Ланьо, який, за деякими даними, має зв’язки з місцевим криміналом.

«Сподіваюсь, що слідчі підійдуть до з’ясування всіх обставин справи максимально об’єктивно та неупереджено, відповідно до законодавства, перед яким всі однозначно рівні», — наголосив Андрій Балога.

Міський голова додав, що, мовляв, він «переконаний у законних діях міської ради та в тому, що надалі це буде підтверджено в рамках цього розслідування та судами, як це було не один раз».

“СБУ та НАБУ проводять серію обшуків у керівництва міста Мукачево

Служба безпеки спільно з НАБУ проводять серію обшуків у справі про масштабну корупційну схему в Мукачівській міській раді на Закарпатті.

Правоохоронці досліджують усі обставини передачі у приватну власність частини центрального спорткомплексу міста.

За попередніми оцінками, така оборудка могла завдати державі збитків у майже 100 млн грн.

Наразі у межах раніше відкритого кримінального провадження тривають слідчі дії, у тому числі в адмінбудівлях Мукачівської міськради.

Комплексні заходи з викриття корупції проводяться за процесуального керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури”, – Служба безпеки України.

You cannot copy content of this page