fbpx

У мене дуже незвична історія розлучення. У вересні чоловік сказав, що розлучиться зі мною і йому потрібний один день на збирання речей.

Коли люблять, так легко не йдуть. У мене дуже незвична історія розлучення. У вересні чоловік сказав, що розлучиться зі мною і йому потрібний один день на збирання речей. Він це сказав ніби між іншим. До цього ми розмовляли про те, хто що їстиме на сніданок, а наступна фраза була вже про те, що він не хоче більше зі мною жити.

Я відповіла: “Добре”, а потім вже зрозуміла сенс сказаного чоловіком. Ми просиділи кілька хвилин у тиші, а потім він допив чай і почав збиратися. Я продовжувала сидіти з кухлем чаю в руках у повному заціпенінні, не розуміючи того, що відбувається. Мені здавалося, що це відбувається з кимось іншим, не зі мною.

За годину я продовжувала сидіти на кухні, не розуміючи, що робити далі.

Він дуже швидко пішов. Зібрався лише за годину. Потім він зачинив вхідні двері. Його ключі лежали на тумбі у коридорі.

Стан здивування пройшов лише надвечір. Наступного дня я не могла підвестися з ліжка. У мене піднялася температура, я весь день спала. Ближче надвечір зателефонувала чоловікові, але він заблокував мій номер.

Весь цей час я була в стані автопілота. Не розуміла, що відбувається. Дивно, але по-справжньому в себе змогла прийти лише цього тижня. Півроку минуло!

Півроку провела у стані не розуміння що відбувається. Не було апетиту, погано їла. Постаріла за ці півроку на десять років, не менше. Дуже сильно схудла. Кілограм 10, мабуть, втратила. Довелося оновлювати гардероб, бо старі речі на мені почали висіти.

Випадково зіткнулася з колишнім на вулиці місяць тому десь. Він був бадьорий і свіжий. Для нього цей розрив дався напрочуд легко. Я ось думаю, може він і не любив мене ніколи? Коли люблять, так легко не йдуть.

You cannot copy content of this page