fbpx
Події
У Львові відкрили резиденцію Святого Миколая (відео)

Першими по подарунки прийшли сироти та діти вояків АТО.

Святий Миколай завітав до Львова на святковому легкому всюдиході багі. Разом зі своїми помічниками він відкрив щорічну резиденцію, йдеться в сюжеті ТСН.16:45.

Це казкова хатинка, де діти загадують Миколаю свої святкові бажання. Перший день її роботи був соціальним – до чудотворця прийшли близько 300 дітлахів із сиротинців, діти із сімей воїнів АТО, малозабезпечених і багатодітних родин. Вони писали листи до святого та розповідали вІрші. За гарну поведінку отримували подарунки. “Я прийшов до Миколая і попросив миру в країні, щастя, здоров’я”, – розповів вихованець дитячого будинку Сергій Ящук.

Минулоріч у село Пістинь у Карпатах у маєток до Святого Миколая на свято завітали діти зі всієї України. На подвір’ї на дітлахів чекали гойдалки, казкові будиночки, новорічна ялинка. Ну і найголовніше – сам будинок Святого Миколая, де є музеї новорічної іграшки та природи. В його спальні – особливе ліжко, сівши на яке можна загадувати бажання, ну і кабінет Святого Миколая, де він відповідає на дитячі листи, зберігає подарунки та навіть різочки.

Читайте також: В Україні мають замінити Діда Мороза на Святого Миколая — засновник Folk Ukraine

Джерело.

facebook