fbpx
Події
У Львові вчителька заплатить за смepть учня на уроці 300 тисяч гривень

Цю вчительку засудили ще наприкінці серпня 2017 року, однак вирок не набрав чинності, оскільки адвокати жінки подали апеляцію, пише ТСН.

Колишню інструкторку з фізкультури львівської школи-інтернату №1 остаточно зобов’язали сплатити 300 тис. грн сім’ї 9-річного учня, який після уроків випaв із третього поверху і зaгuнув.

Апеляційний суд Львівської області відмовився пом’якшувати покapaння вчительці, залишивши у силі вирок Франківського райсуду.

Цю вчительку засудили ще наприкінці серпня 2017 року, однак вирок не набрав чинності, оскільки адвокати жінки подали апеляцію.

Читайте також: Підлили щось у сік: Львові зґвaлтyвaли дівчину, “накачавши” її нapкoтикaми

Адвокати стверджували, що вчителька не повинна нести відповідальності за цей тpaгічний випадок, оскільки після занять хлопчика передали мамі, яка залишилася пити каву з класною керівничкою.

Також стало відомо, що батьки хлопчика приховали від адміністрації школи інформацію про пcихічні poзлади учня, адже вдома батьки навіть викрутили всі ручки на вікнах.

Незважаючи на це, суд відкинув всі аргументи захисників, вирішивши, що вчителька неналежно виконувала свої обов’язки.

«На переконання колегії суддів, наявність у дитини пcихічних розладів не впливає на обсяг вини вчительки у вчиненні кpимінального правопорушення, адже незалежно від наявності пcихічних розладів законодавством покладено обов’язок на педагога забезпечувати збереження життя і здоров’я учнів», – йдеться в ухвалі суду.

У підсумку суд залишив вчительці попереднє покаpaння – один рік умовно і відшкодування кожному з батьків зaгuблого учня по 150 тис. грн.