fbpx

У Львові активісти погрожують зірвати концерт Івана Дорна

Активісти організацій Добровольчий рух ОУН та Цивільного корпусу «Азов» Львівщини погрожують блокувати концерт Івана Дорна на «Арені Львів» 17 червня, якщо він не доведе, що має проукраїнську позицію. Про це активісти повідомили на засіданні комісії культури, молодіжної політики та спорту Львівської міської ради 15 червня.

«Ми звернулися до керівництва «Арени Львів» з листом, де прописали імена українських виконавців, які продовжують виступати на території Росії. Ми вважаємо, що їхні дії є антидержавними і виступ таких артистів у Львові є неприпустимим. З метою недопущення порушення громадського простору просимо не приймати таких артистів», – розповів ZAXID.NET один із активістів Добровольчого руху ОУН Антон Петрівський.

Читайте також: У Мережі з’явилося відео з останнього шкільного дзвінка Івана Дорна(Відео)

Активісти обіцяють зв’язатися з командою Івана Дорна, аби вони довели свою проукраїнську позицію або скасували концерт. Зокрема, пропонують записати співаку короткий ролик про свою позицію або поговорити з ними телефоном. Вони пояснили, що кілька хвилин розмови з Дорном їм вистачить для того, аби вирішити блокувати концерт чи ні.

Раніше активісти заблокували концерт  Макса Барських у Event-hall «КІНО» через те, що співак виступав з концертами у Москві в березні 2014 року, коли почалась окупація Криму. Як запевняють організатори бойкоту, вони попередили керівництво Event-hall «КІНО» про акцію, але вони вирішили проводити концерт.

Водночас, комісія культури, молодіжної політики та спорту Львівської міської ради дійшли висновку, що творчість Івана Дорна не підпадає під заборону в рамках ухвали ради, яка забороняє концерти представників українського та іноземного шоу-бізнесу, які підтримують російську агресію. Відтак, виступ співака має відбутися.

Як пояснив ZAXID.NET програмний директор Івана Дорна Андрій Голик, кілька днів тому він надіслав  листа міському голові Андрію Садовому з описом позиції співака.

«Ми написали, що маємо проукраїнську позицію, сплачуємо податки тут і на кожному концерті Івана ви почуєте українську пісню «Танець пінгвіна» та вигуки «Будьмо, гей!». Наразі активісти до нас не зверталися, коли таке звернення буде, то Іван сам вирішить як буде реагувати», – розповів Андрій Голик.

Іван Дорн є колишнім телеведучим та учасником гурту «Пара Нормальних». Із 2010 року він виступає сольно. Улітку 2014 року він взяв участь у фестивалі «Нова хвиля» у Юрмалі, на якому виконав пісню «Скрябіна» «Танець пінгвіна». У 2015 році Дорн двічі виступав в на російських фестивалях: на «Афіші» у Москві та Stereoleto у Санкт-Петербурзі.

Читайте також: Іван Дорн назвав нових поліцейських уже не “ментами”.

Джерело.

You cannot copy content of this page