fbpx
Події
У львівському клубі МІ100 винним у пожежі назвали стажера (відео)

Керівник клубу стверджує, що не знав про проведення фаєр-шоу.

У львівському розважальному клубі «MІ100» заявляють, що взагалі не планували вогняного шоу, яке закінчилося пожежею. Так запевнив в.о. директора розважального комплексу Сергій Чередніченко. За його словами, планувалося LED-шоу, під час його мали імітувати вогонь.

«Ми самі не знали про те, що буде саме така тема вечірки. Бо була домовленість із організаторами, що проводиться LED-шоу – імітація під вогонь. Це такі LED-кульки, на мотузці крутять їх і створюють видимість полум’я», – заявив Сергій Чередніченко.

Організатором вогняного шоу був співробітник клубу, який стажувався на арт-директора. В розважальному центрі, як запевняє керівник, він працює зовсім недавно.

«Він сам до нас прийшов з пропозиціями, як покращити роботу нашого розважального центру. Саме проходив стажування з перспективою підвищення на арт-директора. Це була його друга вечірка у нашому центрі. Весь персонал на цю вечірку він підбирав сам. Перше шоу, яке він організовував, пройшло дуже успішно. Зараз ця людина зникла. Я дав свідчення поліції, але знаю, що вдома його немає, телефон виключений. Його розшукують. Я вважаю, що це все було штучно зроблено. Бачив на відео, як блокували роботу пожежників, тому це наштовхує на різні думки», – розповів Сергій Чередніченко.

Правоохоронці підтвердили, що розшукують цього чоловіка, але достовірних фактів, які б свідчили, що це може бути замовлення, наразі у них немає.

«Відкрито кримінальне провадження за частиною другою статті 270 Кримінального кодексу (порушення законодавчих вимог до правил техніки безпеки). Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. Досудове розслідування триває. Призначена низка експертиз. Офіційної причини пожежі ще немає. Попередня – це порушення правил безпеки при поводженні з вогнем», – розповіла слідча Франківського відділу поліції Львова Ольга Маскаль.

Читайте також: У нічному клубі Львова сталася страшна пожежа: з’явилися вражаючі відео

Увага! На відео присутня ненормативна лексика, +18

Джерело.