fbpx

У Луцьку під час кіносеансу «збожеволіла» жінка

У торгово-розважальному центрі «ПортCity» під час перегляду фільму одна із відвідувачок кінозали раптом підвелася на ноги та почала викрикувати незрозуміла речі. Жінка, яка прийшла у кіно із своєю маленькою дочкою, раптом почала роздягатися, вигукувати незрозумілі слова та просити “добити її”. Відвідувачі кінотеатру повідомили адміністратора та охорону, які викликали фельдшера та поліцію.

Фельдшер каже, що жінка поводилася неадекватно – вигукувала «не вбили мене, то я сама себе вб’ю», «мене переслідують», згадувала про Порошенка та Путіна і венеричні хвороби. Згодом жінка почала вигукувати, що у неї шизофренія, та взялася сама себе душити. Працівники закладу завадили жінці та тримали її руки до приїзду правоохоронців.

Представники адміністрації намагалися заспокоїти жінку та поспілкуватися із нею, проте вона не хотіла нічого слухати, натомість продовжуючи кричати.

«По мобільному телефону жінки зв’язалися з її мамою, яка сказала, що дочка страждає на психічні розлади, і проходила лікування», – прокоментували в адміністрації.

На місце пригоди приїхала карета швидкої допомоги. За попереднім діагнозом, який озвучили лікарі швидкої, у жінки – гострий психоматичний розлад. Жінку медики відвезли до психоневрологічного диспансера.

У час, коли мама поводилася неадекватно, дитину відвели до дитячо-розважальної частини торгового центру. Там дівчинка очікувала, поки її приїде забрати бабуся. Глядачів, які прийшли в кіно, пересадили на інший сеанс чи, за бажанням, повернули кошти.

Читайте також: З’явились нові подробиці скандального вбивства Тараса Познякова зі Львова (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page