fbpx

У Київ прибув прокурор із Гааги

Прокурором Міжнародного кримінального суду Карім Хан, який розслідує воєнні злочини РФ, прибув із Гааги до Києва та провів зустрічі в Офісі генпрокурора.

Зокрема, Хан зустрівся з генпрокурором Іриною Венедіктовою та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.
Президент України Володимир Зеленський переговорив із Ханом у режимі відеоконференції, інформує пресслужба ОП 16 березня.

“Для нас дуже важливо в час війни, в час агресії російської держави проти наших людей те, що ви так швидко відреагували, так фахово”, – констатував Володимир Зеленський.

Карім Хан зі свого боку розповів, що він уже мав можливість ознайомитися з фото- та відеоматеріалами, на яких зафіксовано наслідки вторгнення та бомбардувань у Маріуполі та інших містах – страждання людей, зокрема дітей та жінок.

“Закон має зараз іти вперед і використовуватися для захисту цих людей”, – наголосив прокурор Міжнародного кримінального суду.

Хан констатував: задля підтримки України в цій боротьбі відбулося історичне швидке єднання великої кількості країн.

“Вони зрозуміли, що верховенство права не може жити просто в університетах і судах. Це треба впроваджувати у реальність, якщо ми хочемо, щоб була справедливість», – додав Карім Хан і зазначив, що очікує на ефективну співпрацю з Україною та отримання інформації з усіх перехоплених свідчень для того, щоб дійсно дійти до суті.

Фото скрін.

You cannot copy content of this page