fbpx
Без рубрики
У Києві з’явиться платна дорога
Відповідно до проекту, над яким працюватиме будівельна компанія з Португалії, в українській столиці з’явиться перша автотраса, за проїзд якою буде стягуватися плата

Як повідомляє портал Forbes.net.ua з посиланням на «автоблог», за планом вона має з’єднати Бориспільське і Столичне шосе, а її довжина складе 17 км. Будівництво фінансуватиметься за кошти приватних осіб, тому інвестори розраховують на відповідні дивіденди.

Основна мета, яку переслідують розробники цього проекту, — розвантаження основних вулиць міста від великогабаритних вантажних транспортних засобів.

«З вартістю за проїзд поки що не визначилися, але з урахуванням того, що середньоєвропейський тариф проїзду платними автотрасами становить дві гривні за кілометр, то передбачається, що за те, щоб покататися київською платною дорогою автолюбителям доведеться розщедритися на суму 3035 грн», — пише видання.

Цілком ймовірно, що плата буде стягуватися тільки за проїзд великовантажних автомобілів, для приватних автомобілістів проїзд може бути безплатним.

Джерело.