fbpx
Столиця
У Києві збираються зносити хрущовки: який район стане першим

У Києві міська влада при реконструкції застарілої забудови планує знести хрущовки в Деснянському районі. Про це пише Domik.net, передає “Обозреватель”.

“Для мешканців хрущовки буде побудований новий житловий будинок. Влада відвели ділянку під новобудову і видала замовнику містобудівні умови”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що земельні ділянки призначені для будівництва, обслуговування та експлуатації житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями на перехресті вулиць Мілютенка та Шолом-Алейхема.

“Ця будівля має стати будинком для переселення мешканців з застарілих п’ятиповерхових будинків. Першими в здану новобудову будуть переселені мешканці будинку по вул. Мілютенка, 23а”, – повідомив порталу перший заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА Олександр Яструбенко.

Читайте також: За скільки можна купити однокімнатну квартиру в новобудовах різних регіонів України

За словами головного архітектора м.Києва Сергія Целовальника, в першу чергу необхідно реконструювати квартали зі старим панельним фондом, а також завершити комплексну реконструкцію кварталу в межах вулиць Попудренка, Червоногвардійської, Мініна, Червоноткацькій і реалізувати концепцію комплексної реконструкції старої забудови кварталу в межах вул. Маршала Гречко, Стеценко в Подільському районі.

Уточнюється, що в столиці 3 055 застарілих 5-поверхових будинків на 211 512 квартир. При цьому в 2017 році виходить термін експлуатації хрущовок, побудованих в 1957 році. Всього в Києві планується реконструювати будинки в 11 мікрорайонах.