fbpx
Без рубрики
У Києві з’явився плакат, на якому від імені Азарова образили Ляшко

У рекламному агентстві, що відповідає за розташоване на Окружній дорозі в Києві білборд,заявили про непричетність до появи там плакат із зображенням екс-прем’єр-міністра України Миколи Азарова і образливим написом на адресу лідера Радикальної партії Олега Ляшка, передає Корупція Інфо

Як розповіли “КП в Україні” в рекламному агентстві, яке відповідає за цей білборд, вони самі дізналися про появу плаката з Азаровим з інтернету.

“Побачили про це в інтернеті, нам ще з телефонувати почали розпитувати про це. Ми не отримували будь-яке замовлення. Хто міг його повісити – ніхто не знає, але ця реклама через нас не проходила. Взагалі, хто б це не був, він ретельно готувався – все ж, щоб повісити більш 8 смуг, потрібно володіти якимись даними про те, з якої відстані буде видно картинка”, – відзначили в агентстві.

Також видання цікавилася у співробітників Київської міськдержадміністрації, хто відповідає за тексти в рекламах. У КМДА пояснили, що міська влада не має права втручатися в цю сферу, це заборонено це за законом “Про рекламу”.

Азаров був прем’єр-міністром з 2010-го по 2014 роки. Після подій Евромайдана покинув Україну. У квітні 2016 року організація Transparency International повідомила, що політик отримав російське громадянство і “відкрито проживає в Підмосков’ї”.

Читайте також: Журналісти показали “Фортецю”, в якій живе Аваков (відео)

Джерело.