fbpx
Дозвілля
У Києві з розмахом пройшло індійське весілля Злати Огневич (фото, відео)

Співачка Злата Огневич знову вирішила зробити ставку на барвистий сюжет зі змістом.

“Мої мрії виконуються і це велике щастя, адже колись я захоплювалася Індією та її культурою, і я б ніколи не подумала, що у мене буде кліп в індійському стилі. Для України це дуже нетипово. Всі свої роботи я створюю, щоб радувати людей і якщо мій новий кліп комусь подарує хвилини щастя, значить, я все роблю не даремно!”.

Нещодавно відбулися зйомки кліпу на пісню “За літом, за весною”. Два дні знадобилося Златі і режисеру Юрію Морозову, щоб в деталях втілити в життя весільну церемонію в індійському стилі. На роль “нареченого” був узятий хлопець-індус, який проживає в Україні. Східний мачо відмінно виконав роль закоханого в Злату хлопця.

Злата в кадрі з’явилася вже вночі, а до цього режисер кліпу працював з масовкою, у кожного з якої була своя роль. Ідея кліпу “За літом, за весною” полягає в тому, що, люди не повинні забувати про радості життя, коли навколо проблеми. У новому кліпі, як і в відео “Кружева”, Злата продовжує тему об’єднання світу під егідою добра і радості. У знімальному процесі було задіяно близько двохсот осіб, серед яких – індійські танцівниці, темношкірі танцюристи, літні люди, каскадери і навіть одна магічна тварина.

Читайте також: ОГНЄВІЧ У ВИШИТІЙ СУКНІ ЗВОРУШЛИВО ПРИВІТАЛА УКРАЇНУ ІЗ ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ (ФОТО, ВІДЕО)

Співачка, скориставшись півгодинною паузою в зйомках, коли знімали масовку, і разом з членами своєї команди відлучилася в центр Києва в індійському вбранні і навіть потрапила на нічну дискотеку близько четвертої години ночі.

indiya-zlata-ognevych

Джерело.

Реклама