fbpx
Дозвілля
У Києві відкрили мультимедійну виставку про українську мелодію “Щедрик”. Виставка розказує історію відомого на увесь світ різдвяного гімну

У рамках масштабної кампанії “Щедрик: Магія Різдва” МЗС України запустило мультимедійну виставку “Щедрик” про шлях української мелодії від фольклорної пісні до відомого на весь світ різдвяного гімну.

Виставка в Музеї кіно “Довженко-Центр” – це сучасна мультимедійна інсталяція від PHOTINUS studio. Через звук, проєкції, анімації та кінетичні об’єкти виставка розказує історію “Щедрика”.

“Уже сотню років Щедрик виконує важливу дипломатичну місію: в період Різдвяних свят українська мелодія у англомовній версії Carol of the Bells лунає по всьому світу і знайомить іноземців з багатою українською культурою. Цього року ми запустили кампанію, щоб розказати про історію головної мелодії Різдва, яку Україна подарувала світові. Наступного року ми продовжимо кампанію за кордоном, щоб якомога більше іноземців дізнались про історію Щедрика, Україну та її культуру”, – розповіла Генеральна директорка Директорату публічної дипломатії та комунікацій Ірина Боровець.

Відвідати виставку можна впродовж 12–16 січня в Музеї кіно Довженко-Центру.

Виставка доступна з 12:00 до 19:00. Вхід вільний за умов дотримання карантинних вимог.

фото: Міністерство закордонних справ України, Facebook