fbpx
Без рубрики
У Києві в 62 дитячих садки постачали продукти, небезпечні для здоров’я

Під виглядом вершкового масла дітей годували сурогатами.

У Києві 62 дитячих садки Оболонського району отримували продукти, небезпечні для здоров’я. Про це в п’ятницю, 2 вересня, повідомляє прес-служба прокуратури столиці.

Зокрема, в ході досудового розслідування встановлено, що замість вершкового масла дитячі садки отримували його дешевий аналог – спред, який містить 99% немолочних жирів.

Дослідження, проведені фахівцями Науково-дослідного центру випробувань продукції державного підприємства Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів, підтвердили, що якість продукту не відповідає державним стандартам, що є грубим порушенням законодавства.

“Наразі місцевою прокуратурою направлено лист на адресу Оболонської районної в м. Києві державної адміністрації з вимогою вжити заходів щодо запобігання подальшого постачання продуктів, які становлять загрозу для здоров’я дошкільників”, – йдеться в повідомленні прокуратури.

Крім того, розпочато кримінальне провадження за статтею про службову недбалість.

Нагадаємо, напередодні мер Києва повідомив про іншу проблему столиці, пов’язану з дитсадками. За його інформацією, станом на 1 вересня в черзі в дитячі садки Києва стоять більш як 13000 дітей.

Читайте також: У дитячій молочній продукції двох українських компаній виявлено антибіотики

Джерело.