fbpx

У Києві у бомжа виявили сумку з цілим статком: каже – знайшов

У Києві патрульні виявили у перехожого сумку, в якій було понад 130 тисяч доларів. Чоловік запевнив правоохоронців, що знайшов гроші.

Про це розповіли джерела в правоохоронних органах.

Випадок стався 10 червня, але про нього стало відомо тільки зараз.

Вранці на вулиці Ломоносова в Голосіївському районі патрульні звернули увагу на чоловіка, зовні схожого на бомжа, який ніс автомагнітолу. Вони зупинили перехожого для перевірки.

Надалі з’ясувалося, що магнітола не значилася в базі вкрадених речей. Проте під час перевірки поліцейські виявили в сумці у чоловіка пачки з доларами.

Перехожий заявив правоохоронцям, що гроші він знайшов, і нібито навіть пропонував копам розділити між собою всю суму.

Оскільки доводи чоловіка про походження грошей не були для поліцейських переконливими, вони запідозрили, що ті могли бути отримані злочинним шляхом. Було вирішено вилучити знайдену суму і провести перевірку, щоб встановити господаря грошей і джерело їхнього походження.

Наступного дня перехожий, у якого поліцейські вилучили гроші, прийшов в супроводі двох чоловіків, які назвалися адвокатами. Вони заявили, що їхній “клієнт”, мовляв, є успішним підприємцем і дійсним господарем грошей.

Всі обставини події встановлюються. Також проводиться перевірка, яка повинна встановити, чи є вилучені гроші підробленими.

У Головному управлінні Національної поліції в Києві “Обозревателю” цей випадок підтвердили, проте подробиці не повідомили, пославшись на те, що матеріали виробництва перебувають у прокуратурі.

Вилучені гроші, за даними джерел нашого видання, перебувають на зберіганні в касі Головного управління Нацполіціі в столиці.

Джерело.

You cannot copy content of this page