fbpx
Перейти до вмісту

У Києві світло відключатимуть за новим графіком — ДТЕК

ДТЕК вводить нові графіки стабілізаційних відключень в Києві з 9 грудня з урахуванням поточної складної ситуації в енергосистемі після останніх масованих обстрілів.

Оновлений графік складається з 3 категорій:

1. Світло є. Періоди, коли ми гарантуємо наявність світла. Це білий колір на графіку;

2. Світла немає. Періоди, коли відключення буде відбуватись гарантовано для того, аби збалансувати енергосистему. Сірий колір на графіку;

3. Можливі відключення. Періоди, коли відключення може застосовуватися, якщо дисбаланс в енергосистемі буде збільшуватися. В ці періоди рекомендуємо знижувати споживання електроенергії та не користуватися ліфтами. Світло-сірий колір на графіку.

Найближчі кілька днів графік буде працювати в тестовому режимі.

“У разі відсутності вашої адреси в графіку або неспівпадіння реальної ситуації з графіком – просимо невідкладно повідомляти нам про це.
Найшвидший спосіб – написати нам в приватні повідомлення на Facebook ДТЕК Київські електромережі. Також можна подати заявку на сайті компанії в розділі “Відсутня електроенергія?”. Заявки приймаються в тому числі через кол-центр, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.
Згодом оновлені графіки запрацюють в Одеській та Дніпропетровській областях.

Важливо пам’ятати. Після того, як з’явилось світло з’явилося після відключення, електроприлади потрібно вмикати по черзі. Це допоможе уникнути аварій через перевантаження електромереж та зберегти світло у вашому та сусідніх будинках”, – повідомляє ДТЕК “Київські електромережі”.

Позначки:

You cannot copy content of this page