fbpx
Без рубрики
У Києві провели лагідну українізацію Санто-Дідо-Миколая: соцмережі в захваті

У Києві погрожували Святому Миколаю через незнання української мови. Про цей випадок на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook розповіла педагог та громадський діяч Лариса Ніцой.

За словами педагога, її дочка Леся помітила Святого Миколая, який раз у раз називав себе як не Сантою, то Дідом Морозом. І дівчина вирішила виправити цю недоречність.

“Леся саме повз проходила. Не витримала. Покликала дідуся, мовляв, хочу бажання по-секрету загадати, а коли той поруч на кріселку умостився, намотала його бороду на кулак, та й шепче на вухо: “Дідусю, повторюй за мною. Ти ніякий не Санта і не Мароз, ти Святий Миколай. Зрозумів? Повтори три рази. Молодець. Ти в курсі, дідусю, що ти в Україні? А в Україні Святий Миколай розмовляє українською мовою”, – розповіла Ніцой.

Читайте також: Чому українці повинні святкувати день Святого Миколая

Як розповіла громадський діяч, дійшло навіть до погроз.

“Та бороду накручує на кулачок, накручує. Дідусь одразу все згадав: і мову, і як його звати, і в якій він країні. Розумний дідусь. Так гарно українською заговорив, на бороду поглядаючи. А доня й питає: – А що, дідусю, довго ще тут гостюватимеш? – Та мабуть до Нового року. – Ага, ну тоді слухай, я тут поруч працюю, завтра навідаюся до тебе, перевірю, чи гарно ти засвоїв урок української мови. Бережи бороду, дідусю”, – розповіла Ніцой.

Ця історія розважила користувачів соціальної мережі, які залишили безліч схвальних коментарів.

Читайте також: Киянка в пологовому будинку отримала тяжку травму: Ви забрали у мене можливість бути повноцінною мамою

Джерело.

facebook