fbpx

У Києві патрульні жахнулися від бруду в квартирі, де опікуни тримали хлопчика-сироту (фото)

На підлозі розкидане сміття і валяються сліди собачої життєдіяльності.

У Києві патрульні поліцейські відвідали хворого хлопчика-сироту, який живе з батьками, і жахнулися від умов, в яких живе дитина. Про це на своїй сторінці в Facebook написав перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Класний керівник однієї зі шкіл Києва звернулася до шкільного офіцера поліції (ШОП) з проханням звернути увагу на одного з її учнів, який постійно пригнічений.

16-річний хлопчик – сирота і живе з батьками. Школяр захворів і класний керівник відправила його додому лікуватися.

Патрульні вирішили відвідати його і перевірити, в яких умовах він живе. Разом з класним керівником і соціальним педагогом вони приїхали до нього додому.

Опікун довго відмовлялася відчиняти двері, але, після розмови з шкільним офіцером зрозуміла, що діватися нікуди і, нарешті, впустила вчителів і патрульного в квартиру.

Хлопчик був закритий в кімнаті і знаходився в жахливих для життя умовах. Як видно на фото, в квартирі, де живе дитина, дуже брудно – на підлозі розкидане сміття, ліжко брудне. Також на підлозі лежать сліди життєдіяльності собаки, які явно давно не прибирали.

За словами Білошицького, патрульна поліція взяла цю ситуацію під свій контроль.

Читайте також:ЗМІ ВІДШУКАЛИ СТАРШУ СЕСТРУ МЕЛАНІЇ ТРАМП (ФОТО)

Як розповіло нам джерело в правоохоронних органах, на місці був складений протокол за ст.184 “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків по вихованню дітей”. Однак для того, щоб позбавити опікунських прав, потрібна достатня кількість підстав, які свідчать про те, що люди систематично неналежним чином виконували свої опікунські обов’язки, незважаючи на неодноразові попередження.
Можливо, хлопчика помістять в Центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

З родичів у нього залишилися 22-річний двоюрідний брат (син тітки), який живе з ним, і рідний брат по батьківській лінії. Мама померла, батько, за словами хлопчика, теж помер.

Джерело.

You cannot copy content of this page