fbpx

У Києві контролер відмовилася пропустити бiйця, якому не вистачало 1 грн на квиток

На станції метро “Житомирська” у Києві контролер відмовилася пропустити бiйця, якому не вистачало 1 грн на квиток, заявивши, що на вiйну вона його не посилала. Про це на своїй сторінці в Facebook написала очевидець Тетяна Примак, передає “Обозреватель”.

“Сьогодні стала свідком неприємної ситуації. Зайшовши в метро “Житомирська”, застала таку картину: молодий хлопець з військовою сумкою намагається щось пояснити черговій через турнікет. Звичайно, не можу пройти повз. З’ясовується, що солдатик їде з госпіталю додому за речами, тому що до 17:00 повинен бути в Житомирі в частині”, – зазначила Примак.

За словами військовослужбовця, посвідчення УБС (учасника бойoвих дій) він передав мамі для збору довідок за місцем проживання.

“Показує чергову виписку, де вказано прізвище, номер і серія УБС, і пояснює, що не вистачає 1 грн на квиток, дозвольте пройти. І що ви думаєте, ця с….чка, кукарєла, не знаю, що ще за слово підібрати, починає розповідати: “Я тебе туди не посилала, ну, і що, що ти воював, воюй далі, маєш проблеми зі здоров’ям, ну і що? Це твої турботи”, – додала очевидець.

Вона уточнила, що дала молодому чоловіку кошти на проїзд. Боєць служить в 13 батальйоні 95-ї бригади.

Читайте також: На базі відпочинку у Коблево чоловік через ревнощі вбuв 35-річну кохану

“Коли показував документи, випав продатестат, дівчинка підняла і віддала в руки цьому чудовиську (контролеру. – Ред.), малий пішов брати жетон, а воно каже: “На, це цього хворого на голову листочок”, – резюмувала свідок інциденту.

Вона також показала посвідчення контролера.

You cannot copy content of this page