fbpx

У Києві комунальники відкрили “полювання” на боржників за воду

У місті масово перевіряють лічильники

У Києві почалося “полювання” на злісних неплатників за холодну воду, які шахраюють з показниками лічильників, занижуючи їх. “Київводоканал” спільно з ГІОЦ і Центром Коммунсервіс почали виявляти таких споживачів і обіцяють, що спецконтролери як мінімум раз на півроку будуть заходити в кожну столичну квартиру, щоб звірити показники лічильника з даними в платіжках.

“З 800 тисяч квартир, 164 тисячі споживачів не передали свої показники за використання послуг холодного водопостачання за травень (щоб провести нарахування. – Авт.) або не сплатили їх повністю. З них 38 тисяч – ті, хто не оплачував послуги більш ніж за три місяці, і 64 тисячі – злісні неплатники, які в цьому році нічого не платили. А ще в Києві є 26 тисяч квартир, де не зареєстрована жодна людина, хоча ми знаємо, що як мінімум в 13 тисячах цих квартир проживають люди. Ці квартири здають в оренду, при цьому за воду взагалі не платять. Тому до таких споживачам ми застосували нарахування за нормативами або згідно з розподілом загальнобудинкового лічильника”, – пояснив нам гендиректор “Київводоканалу” Дмитро Новицький.

Більше читайте тут: “ХОЛОДНИЙ ДУШ, ЗА НОВИМИ ТАРИФАМИ”. ВЛАДА ПОПЕРЕДЖАЄ ПРО ЧЕРГОВЕ КОМУНАЛЬНЕ БОЖЕВІЛЛЯ (ВІДЕО)

Він також зазначив, що схема таких нарахувань не стосується городян, які справно платять за холодну воду. Якщо споживачі, до яких прийшли платіжки з новою схемою нарахувань, не згодні з таким нововведенням, то з питаннями можна звернутися в найближчі пункти Центру комунального сервісу або в центр прямих договорів “Київводоканалу”. І тоді після перевірки всіх даних будуть внесені корективи в платіжки. А якщо людина планує виїхати на тривалий час і хоче призупинити нарахування за воду, то це можна зробити, звернувшись до Центру Коммунсервіс, написавши заяву.

Джерело.

You cannot copy content of this page