fbpx
Столиця
У Києві чиновники вкрали з бюджету гроші на навчання дітей-сиріт та інвалідів

Кошти з бюджету безпідставно перерахували на рахунок одного з університетів. Прокуратура повідомила про підозру головному бухгалтеру Департаменту соціальної політики КМДА, а також колишньому начальнику управління бухгалтерського обліку і фінансів Головного управління соцзахисту населення КМДА за фактом розтрати коштів столичного бюджету в особливо великих розмірах, повідомили у відомстві, пише Сегодня

Так, чиновники безпідставно внесли в офіційні документи завищені суми за оплату навчання студентів з числа дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей та інвалідів. Надалі на підставі зазначених підроблених документів на рахунки одного зі столичних університетів з бюджету міста було безпідставно перераховано понад 870 тис. гривень.

За результатами розслідування головному бухгалтеру повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст. 191 (пособництво в розтраті майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) КК України, колишньому начальнику управління – за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 5 ст. 191 (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах) КК України.

На даний час місцевою прокуратурою до суду внесено клопотання про обрання запобіжного заходу і ініційовано питання про відсторонення від посади підозрюваного, яка займає посаду головного бухгалтера Департаменту соціальної політики КМДА.

Крім того, триває розслідування відносно посадових осіб університету за фактом привласнення зазначених коштів.

Читайте також: Дівчина, яка травмувалася на гірськолижному курорті “Буковель”,- померла