fbpx
Столиця
У Києві батьки, у знак протесту, прийшли на урочисту лінійку без дітей(відео)

У Києві батьки учнів трьох четвертих класів школи №40 влаштували протест проти навчання у другу зміну, прийшовши на лінійку без дітей, йдеться у сюжеті ТСН.

У серпні, коли вже закрився набір до шкіл, батьки дізналися про другу зміну. Пізнє навчання їх не влаштовує, бо у дітей ще купа додаткових занять. На думку батьків, діти  до початку уроків уже будуть стомлені, та й вчитимуться допізна.

Щоб  усім вчитися у першу зміну забракло лише одного кабінету. Першачків було набрано більше, аніж зазвичай.

Нові багатоповерхівки у спальних районах постійно з’являються поміж колишньою забудовою, а нові школи ніхто не будує. Цього року дітей вперше набирали на навчання за місцем реєстрації і вийшло так, що в одних київських школах недобір, а в інших немає, куди саджати.

Читайте також: Зрив нової української школи: за тиждень до навчального року у класах ані парт, ані підручників

“Школа вичерпала всі можливості. У нас немає жодного вільного приміщення, єдиний кабінет – це мій кабінет. Ми вимушені кілька класів одночасно відправляти на фізкультуру, щоб посадити дітей”, – нарікає директор школи Олександр Полторацький.

Батьки тим часом планують не пускати дітей до школи, поки не досягнуть компромісу. А районні урядники обіцяють колись збудувати школу.