fbpx
Авто
У Києві активісти протестують проти підвищення цін на автогаз

Під будівлею СБУ у ці хвилини відбувається акція протесту через різке підвищення цін на автомобільний газ.

Про це передає кореспондент 24 Каналу у прямому ефірі.

Мітингувальники вимагають забрати у СБУ функції по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю. Бо, на їх думку, використовуючи саме ці повноваження вони тиснуть на бізнес. І це є однією з причин подорожчання. Активісти, які зібралися під будівлею пов’язують подорожчання газу не внаслідок дефіциту, а через те, що СБУ майже рік проводила свої спецоперації по дрібним трейдерам.

Читайте також:   Водіїв хочуть зобов’язати заправляти авто бензином з енергодобавками

“Ситуація на ринку автомобільного газу – це той самий випадок, коли корупція залізла в кишені кожного українського громадянина. Коли монополія, створена руками СБУ з листопада 2016 року, коли знищували дрібних незалежних трейдерів, щоб зачистити поле для Медведчука”, – зазначив народний депутат Сергій Лещенко.

За його словами, монополія, зрештою, вилилась в те, що кожен громадянин, який їздить на газові і перейшов на цей вид палива через безгрошів’я платить на 5-7 гривень більше за літр. Нардеп зазначив, що різниця у газі лягає в кишені Медведчука і його політичних патронів на чолі української держави.

Президент – єдиний, хто керує СБУ, призначає його керівника, заступників. Він Демчину,який підписував санкції на трейдерів та забороняв розмитнювати їхній газ, підвищив у званні до Дня Незалежності. Президент був не просто добре проінформований – він підтримував цю зачистку,
– заявив Сергій Лещенко.

Сергій Лещенко припускає, що Порошенко міг співпрацювати з Медведчуком ще з 1998 року. І також, що Медведчук не може не ділитися заробленим зі своїми політичними патронами на чолі української держави. Нардеп переконаний, що така схема не змогла відбутися без вказівки корупційного інтересу українського керівництва.

Читайте також: Експерт назвав основну причину здорожчання газу для авто

Мітингувальники вимагають покарати тих, хто втілив в життя цю схему. Активісти переконують, що потрібно звільнити Демчину та Міністра економіки Кубіва, який своїми діями потурала цій зачистці. По завершенню самого мітингу Сергій Лещенко, Світлана Заліщук і Мустафа Наєм будуть намагатися потрапити на прийом до голови СБУ Василя Грицака. І вже тоді особисто висловити претензії, які звучать під стінами будівлі.

Джерело.