fbpx
Події
У Кривому Розі чиновники розтратили понад 50 млн бюджетних коштів, виділених на дороги

Служба безпеки України спільно з прокуратурою викрила розкрадання державних коштів, що виділяються з бюджету на утримання мережі автомобільних доріг Кривого Рогу. Про це повідомляє прес-служба відомства в Facebook, передає Корупція Інфо

“Приватний підприємець, який є постійним підрядником будівельних робіт, в 2015-2016 роках отримав з бюджету Кривого Рогу майже 300 млн гривень. При перевірці звітної документації співробітники спецслужби встановили, що реальний обсяг наданих послуг не відповідає звітними даними і реально виконаним роботам. Таким чином 50 млн гривень із бюджету за сприяння міських чиновників були витрачені не за призначенням”, – сказано в повідомленні.

Відзначається, що отримані кошти перераховувалися на рахунки фіктивних підприємств, виводилися в “тінь” і присвоювалися учасниками злочинної оборудки. Під час восьми обшуків за місцями роботи та проживання підприємців та посадових осіб міськради правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, податкову та бухгалтерську документацію та інші матеріали протиправної діяльності.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України, триває слідство.

Читайте також: Автомайдан в шоці: колишній радник Кернеса очолив поліцію Черкас

Джерело.