fbpx
Події
У Кременчуці затримано чоловіка з гранатою в трусах

У Кременчуці затримали демобілізірований солдат із Зони АТО. ПО інформацією прес-служби поліції, передає replyua.net, чоловік розмахував гранатою Ф-1, а при вигляді правоохоронців – сховав її в нижню білизну.

Поліція повідомляє, що надійшов виклик від мешканців одного з житлових багатоквартирних будинків, під вікнами якого розпивали алкоголь. Поліція виявила чоловіка, який розмахував бойовою гранатою Ф-1. Але побачивши поліцейських, чоловік злякався і заховав Ф-1 в труси. Поліцейські почали розпитувати його про те, звідки граната. Але чоловік був п’яний і просив про одне, – витягнути гранату у нього з трусів.

Читайте також:ЧОЛОВІК ПІД ЧАС СІМЕЙНОЇ СВАРКИ ПОГРОЖУВАВ ЖІНЦІ ГРАНАТАМИ

Поліцією встановлюється. Звідки у чоловіка з’явилася граната. Для того, щоб дістати гранату, були викликані піротехніки. Чоловіка доставлять в місцеве відділення поліції для з’ясування обставин.

Місцеві жителі пишуть в соціальних мережах, що причини його діяння – невідомі. “Разом з друзями відзначав дембель і витягнув гранату, почав розмахувати нею”, – пише в Facebook Богдан Ковальов, який став свідком події.

Джерело.

Реклама