fbpx
Події
У Харкові “вирахували” авторів листівок із прокльонами на адресу поранених бійців АТО

Служба безпеки України знайшла авторів, які направили пораненим бійцям АТО анонімні листівки від імені “Новоросії” з побажанням смерті. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook спікер СБУ в Харківській області Владислав Абдула.

За його словами, в результаті перевірки оперативники встановили, що авторами сепаратистських текстів виявилися 16-річний хлопець і 15-річна дівчина. Обидва – студенти однієї з навчальних груп Державного професійно-технічного навчального закладу “Харківське вище професійне училище будівництва”.

“Встановлено, що мотивом хлопця для написання зазначеного листа стало приватне неприязне ставлення до одного з добровольчих батальйонів: цього року у нього виник конфлікт із представниками зазначеного добробату на ґрунті футбольних уподобань”, – йдеться в тексті. Абдула зазначив, що мотиви дій дівчини поки не встановлені.

“За результатами проведеної Управлінням СБУ роз’яснювально-профілактичної роботи, адміністрацією навчального закладу застосовані заходи дисциплінарного впливу до класного керівника навчальної групи, де навчаються автори листів, а також до заступника директора училища з виховної роботи”, – додав Абдула.

Читайте також: “Щоб вас там усіх повбивали”: харківське ПТУ шокувало привітанням бійців АТО

Джерело.

facebook