fbpx
Події
У Харкові син поліцейської “шишки” виявився затятим прихильником сепаратистів (фото)

Син начальника управління громадської безпеки в Харківській області Сергія Бірбасова є прихильником сепаратистів і радий окупації Криму.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав активіст і один з організаторів волонтерської групи “Народний тил” Роман Синіцин.

“Знайомтеся це Влад. Співробітник Харківської міліції. Ще у нього є брат, курсант ХНУВС, судячи з усього. Влад теж закінчував ХНУВС”, – пише Синіцин.

Судячи зі змісту профайла в соцмережі, Влад у своїй рідній Харківській області дуже чекає росіян і створення “Південно-східної республіки”.

“Я вже не кажу про те, що беркутня – захисники України, для Влада. Але це дрібниця, 90% ментів так вважають. Важливіше те, що Влад дуже симпатизує окупації Криму і дякує росіян за окупацію”, – зазначив волонтер.

Сторінка Влада також рясніє фотографіями відпочинку за кордоном.

“Ну, це не заборонено, всі люблять красиво жити і відпочивати. Тільки є одне, але. Батько Влада – Сергій Бірбасов, начальник управління громадської безпеки в Харківській області. Начальник, бл*ть, громадської безпеки всієї області. Із сином сепаром-ментом і сином майбутнім ментом. Весела сімейка”, – підсумував Синіцин.Сторінка Влада також рясніє фотографіями відпочинку за кордоном.

Джерело.