fbpx
Без рубрики
У Харкові мати залишила Богданчика на няню і зникла

Більше місяця вона не виходила на зв’язок
У Харкові горе-матір забула про свою дитину. Як розповів старший інспектор відділу ювенальної превенції Костянтин Шеремет, 7 липня в Слобідський відділ поліції звернулася 49-річна жінка. Вона розповіла, що надає послуги няні, і через Інтернет до неї звернулася дівчина з проханням доглянути за її сином Богданом, якому 2,5 роки.

Через кілька днів мати зникла і перестала виходити на телефонний зв’язок. Хлопчик жив у няні з 19 червня, потім його доставили в лікарню.

Сьогодні правоохоронцям вдалося розшукати матір дитини. Нею виявилася 22-річна уродженка міста Ізюма Харківської області. Дівчину доставили у відділення поліції, де вона пояснила, що виховує сина самостійно.
У Харкові вона знімає кімнату, грошей на життя постійно не вистачає, тому вона і вирішила тимчасово залишити дитину няні. Поки хлопчик жив у чужої жінки, горе-мати проходила стажування в одній з фірм на проспекті Гагаріна.

Читайте також: У КИЄВІ ЖІНКА НАРОДИЛА ПРЯМО НА РОБОЧОМУ МІСЦІ. НАЖАЛЬ ДИТИНА НЕ ВИЖИЛА

Слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею “Злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною”. Дівчині загрожує до 5 років позбавлення волі.

Джерело.

Реклама