fbpx

У Харківській області відкрили нове велике родовище газу

Burisma Group, підконтрольна бізнесменові Миколі Злочевському, відкрила нове родовище газу на Веселковій структурі Пегедівської площі Харківської області.

Повідомила прес-служба Burisma Group.

За попередніми даними, запаси і ресурси газу в межах Пегедівської площі можуть скласти понад 7 мільярдів кубічних метрів.

На Веселковій структурі глибиною понад 5 тисяч метрів свердловиною були розкриті газонасичені пласти. Під час випробування свердловини було отримано промислові добові дебіти – понад 200 тисяч кубометрів газу,– заявив CEO Burisma Group Тарас Бурдейний.

В компанії стверджують, що результати геологорозвідувальних робіт на Веселковій структурі підтвердили прогнози перспективності всього комплексу локальних об’єктів на території Пегедовської площі.

Готуючись до промислового буріння, компанія переоброблює сейсморозвідувальні матеріали в межах Пегедівської площі і на суміжних ділянках.

Читайте також: “Реaнімaцію проводили більше 50 хвилин”: у санаторії на Черкащині одразу після дискотеки пoмeрлa 13-річна дівчина

Burisma контролюється Миколою Злочевським. В групу входять 12 операційних компаній: “Еско-Північ”, “Парі”, “Перша українська нафтогазова компанія”, “Алдеа-Україна”, “Сістемойлінжінірінг”, “Бурісма Сервіс”, “Технокомсервіс”, “Надрагаз”, “Надрагазвидобування”, “Газойлінвест”, “Куб-Газ” і “Нафтопромисловв геологія”.

Джерело.

You cannot copy content of this page