fbpx
Дозвілля
У грудні хочуть запровадити ще одне свято

У перший день зими пропонується відзначати річницю референдуму про незалежність України.

Народні депутати пропонують встановити святковим днем 1 грудня, вшановуючи річницю референдуму щодо проголошення незалежності України. Про це під час брифінгу повідомив народний депутат від фракції БПП Віктор Кривенко.

Він нагадав, що 1 грудня 1991 року український народ на референдумі абсолютною більшістю висловився на підтримку незалежності України, і “назавжди сказав своє слово, що Україна буде незалежною”.

Кривенко відзначив, що разом з депутатом Павлом Кішкарем зареєстрував у парламенті проект постанови про відзначення цього дня.

“Визначення його як святковим, не вихідним днем”, – додав парламентарій.

Кривенко також підкреслив, що вони звертаються до голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням поставити це питання на голосування сьогодні  на вечірньому засіданні або завтра, щоб після прийняття рішення місцеві адміністрації мали час підготуватися до святкування.

У свою чергу Рефат Чубаров наголосив на необхідності зміцнення в свідомості українського суспільства важливості і значимості 1 грудня.

“Саме 1 грудня українське суспільство свідомо відповіло на питання про незалежність Української держави”, – сказав депутат.

Парламентарій зазначив, що “саме те, що 1 грудня 1991 року Крим також увійшов до числа територій і не було жодної території в Україні, яка б сказала “ні”, – це і дозволило далі нам зміцнювати українську державність і на кримській землі”.

Читайте також: Опалення через Wi-Fi: як український стартап навчив німців економити (відео)

Джерело.